Úvod

Profil spoločnosti

Spoločnosť INPOL SK s.r.o. bola založená ako dcérska spoločnosť významnej českej spoločnosti Pojišťovací makléřství INPOL, a.s., ktorá sa zaraďuje objemom sprostredkovaného poistného medzi popredné maklérske spoločnosti v Čechách. Svojich klientov si získava najmä dôsledným stanovovaním rozsahu poistenia a v neposlednom rade aj úspešným riešením poistných udalostí.

Spoločnosť INPOL SK s.r.o. je zapísaná podľa Zákona č. 186/2009 Z.z. ako samostatný finančný agent, v podregistri poistenia a zaistenia, registračné číslo 29093. Spoločnosť nemá kvalifikovanú účasť na základnom imaní ani na hlasovacích právach žiadnej poisťovne, s ktorou má uzatvorenú zmluvu. Žiadne poisťovne, s ktorými má spoločnosť uzavretú zmluvu, ani osoby, ktoré tieto poisťovne ovládajú, nemajú žiadnu kvalifikovanú účasť na základnom imaní ani na hlasovacích právach spoločnosti. Spoločnosť vykonáva sprostredkovanie poistenia na základe zmluvy s viacerými poisťovňami. Tieto zmluvy majú nevýhradnú povahu.

Hlavným zameraním spoločnosti INPOL SK s.r.o. je poskytovať služby v poistení najmä priemyselných a podnikateľských rizík, a to z hľadiska rozsahu poistenia, optimálnej výšky poistného a pod. Samozrejmosťou je poskytovať našim klientom aj súčinnosť pri vybavovaní škôd. Našu činnosť zabezpečujeme prostredníctvom pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poisťovníctva.


Dokumenty

 Certifikát o členstve v SASP


SASP certifikat

 Certifikát o poistení


SASP certifikat

 Licencia NBS


NBS certifikat

 Výpis z OR SR


OR vypis
Sídlo spoločnosti
INPOL SK s.r.o.
Teslova 30
Bratislava, 821 02
Slovensko
P: (+421) 0905 452 990
e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.